Utrudnienia na kolei

Region

Ważna informacja dla podróżnych. Na linii średnicowej doszło do awarii infrastruktury. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub kursować na skróconych relacjach.

Z powodu pęknięcia szyny pociągi SKM i Kolei Mazowieckich na odcinku miedzy stacjami Warszawa Zachodnia – Warszawa Wschodnia kursują po jednym torze. – Ruch pociągów prowadzony jest po jednym torze. Część pociągów kierowana będzie przez Warszawę Centralną. Przewidywany czas trwania utrudnienia do godziny 13:30 – zaznaczają kolejarze.

Jeśli wybieracie się dziś w podroż koleją radzimy sprawdzać dokładnie informacje o opóźnieniach i zmianach. Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane lub kursować na skróconych relacjach.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Utrudnienia na kolei”

 1. Mrozu niet pisze:

  Chyba czas na kolejny remont po wiecznym remoncie jak szyny pękają

 2. NerwowyPasazer pisze:

  O rety, niesłychane. Awaria na kolei. Remont z wymianą szyn nie był aż tak dawno aby to było czymś normalnym. Za chwilę minie jubileusz 20 lat moich dojazdów do pracy i pamiętam tylko 1 rok bez remontów. Ciągle słyszymy że ma być lepiej i w sumie nikt nie skłamał. Zapomnieli powiedzieć tylko kiedy i dla kogo. Kiedyś dojeżdzałem w 21-22 minuty, teraz 24-26 (wiem że doszedł Ursus Niedźwiadek ale zamiast starych torów i kibelków są nowe składy i tory). Spóźnienia jak były tak są a ja dalej nie wiem kiedy zniknie podział w PKP na spółki Opóźnienie, Awaria i Nie Da Się. Wiem, narzekam, w końcu mogli zlikwidować kursy i zrobić wypożyczalnię drezyn. dla chętnych Pozdr.

  • JACK pisze:

   Nie wiem czy wiesz ale Rząd Pis robi ogromne inwestycje, których nigdy wcześniej nie było i nie ma takich na przykład u dupiarza w Warszawie, przypominam że obiecywał 6 linii metra.. i ni ma pieniędzy i nie będzie.. nawet nie stać go na zorganizowanie sylwestra.. tak rządzą.. a PKP za tego rządu wymienia dworce, robi największą inwestycje w EU dworzec zachodni a zaraz CPK, tunel w Łodzi, a zaraz dworzec centralny i ochota z Śródmieściem i nie będzie opóźnień… nie chcemy Niemca i dupiarza.. Ten Rząd robi wielkie rzeczy… jestem dumny że na nich głosowałem, mój głos nie został zmarnowany… A Ty jesteś dumny z dupiarza… około 20 wyjazdów zagranicznych, wyjazdy do Argentyny, Egiptu itp…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły