Utrudniania na linii WKD. Wszystko przez…dostawę szyn

Grodzisk Maz.

Uwaga podróżni. Przypominamy, że od 5 do 7 sierpnia na linii WKD będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu. Wszystko przez planowaną dostawę i rozładunek szyn.

Dostawa szyn jest związana z trwającą budową drugiego toru z Podkowy Leśnej do Grodziska Mazowieckiego. Niestety prace związane z zaplanowaną dostawą wiążą się ze sporymi utrudnieniami dla pasażerów

W piątek 5 sierpnia o godz. 23.50 ruch pociągów na odcinku Podkowa Leśna – Grodzisk Mazowiecki zostanie wstrzymany. Pociągi na szlak ponownie w niedzielę 7 sierpnia o godz. 5.40.  – W dniach 05-07.08.2022 (piątek-niedziela), w związku z wyłączeniem w określonych porach odcinka Grodzisk Mazowiecki Jordanowice – Podkowa Leśna Główna przewidziane uruchomienie dotychczasowych połączeń ZKA w relacjach: Grodzisk Maz. Radońska – Grodzisk Maz. Jordanowice – Grodzisk Maz. Radońska (trasa jednokierunkowa); Podkowa Leśna Główna – Milanówek Grudów oraz Grodzisk Mazowiecki Radońska – Milanówek Grudów – Podkowa Leśna Główna – informuje WKD.

Przypominamy, że podróżni korzystający z zastępczej komunikacji autobusowej musza mieć przy sobie ważny bilet WKD. W autobusach nie można kasować biletów, wiec należy jest „skasować” ręcznie – należy wpisać dokładną datę i godzinę. W autobusach komunikacji zastępczej nie ma możliwości zakupu biletu WKD.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.