USC pod nowym dachem

Milanówek

Urząd Stanu Cywilnego w Milanówku przejdzie remont. Wybrano wykonawcę. 15 lipca minął termin składania ofert na modernizację budynku Urzędu Stanu Cywilnego w Milanówku. Do przetargu zgłosiła się jedna firma i to jej zostanie powierzone zadanie.

Remont przeprowadzi firma K&L Karolina Latek z Brwinowa. Zgłosiła się do postępowania jako jedyna firma i spełniła wymogi formalne. Ponadto jej oferta mieści się w budżecie przeznaczonym na tę inwestycję.

Co wchodzi w zakres zadania? Obróbki dachowe na stropodachu zostaną naprawione i wymienione. Świetliki dachowe nad szatnią będą zdemontowane, tak samo terakota na stropodachu, która będzie wymieniona na pokrycie z papy termozgrzewalnej. Pozostałe pokrycie dachowe zostanie naprawione, także przy użyciu papy. Na koniec – zostaną wykonane obróbki dachowe przy elementach witryny.

Prace mają zakończyć się do 15 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.