Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 02 marca 2011 8:40 |
0
Region
Niespełna 15-letnia gimnazjalistka została zamordowana w mieszkaniu w Ursusie. Prawdopodobnie do zbrodni doszło na tle seksualnym.
Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z mieszkań nowego bloku w Ursusie-Gołąbkach. Zwłoki 15-letniej Joanny znalazła wieczorem jej matka.
Ofiara została wielokrotnie dźgnięta nożem. Ze wstępnych oględzin wynika, że walczyła ze sprawcą.
Prawdopodobnie dziewczyna znała sprawcę i sama wpuściła go do mieszkania. Z mieszkania zginęło kilka rzeczy, ale policja zakłada, że była to zbrodnia na tle seksualnym.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.
Dodaj komentarz