Wiadomości
Autor artykułu: wpr24 | 22 września 2010 8:52 |
019 września zmarł Mirosław Lewandowski, samorządowiec z gminy Raszyn.
Mirosław Lewandowski był działaczem Platformy Obywatelskiej. Urząd radnego Powiatu Pruszkowskiego sprawował przez dwie kadencje. Mirosław Lewandowski w poprzedniej kadencji pełnił funkcje przewodniczącego Komisji Rewizyjnej.
Lewandowski był również samorządowcem w Gminie Raszyn. W latach 1990-2002 pełnił funkcję zastępcy wójta Gminy Raszyn.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek, 23 września o godzinie 15.00 w kościele św. Szczepana i św. Anny w Raszynie.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
Dodaj komentarz