Umowa na wykończenie grodziskiej hali podpisana

Grodzisk Maz.

Prace w grodziskiej hali sportowo-widowiskowej są już na finiszu. 30 sierpnia została podpisana umowa na wykończenie pomieszczeń na 1 i 2 piętrze obiektu oraz montaż instalacji wewnętrznych i zewnętrznych.

Wykonawcą prac wykończeniowych jest firma Skanska. Do jej zadań będzie należało wykonanie i wykończenie pomieszczeń, które znajdują się na 1 i 2 piętrze budynku. Łącznie do wykończenia będzie około 2000 mkw.
Na 1 piętrze będą znajdować się pomieszczenia administracyjne. Przeznaczone są dla osób zarządzających obiektem i nadzorujących go.

Drugie piętro to zespół sal wielofunkcyjnych, przeznaczonych propagowaniu szeroko pojętej aktywności sportowej. Znajdą się tam: sala treningowa i turniejowa do tenisa stołowego, sala fitness z siłownią, jak również zaplecze trenersko-sanitarne.

Jakie zadania stają przed wykonawcą? Będzie to m. in. postawienie ścianek działowych, wykończenie posadzek (położenie wykładzin, posadzek sportowych, płytek ceramicznych), wykonanie sufitów podwieszanych, stolarka i ślusarka, a także montaż balustrad. Dodatkowo wśród zadań znalazło się wyposażenie sanitariatów, części socjalnych, pomieszczeń biurowych i sal wielofunkcyjnych.

Skanska w ramach umowy wykona również komplet instalacji – ciepłej i zimnej wody, kanalizacja wewnętrzna, centralne ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja mechaniczna. Będą to także instalacje elektryczne i teletechniczne. Na budynku znajdą się także panele fotowoltaiczne.

Wielkie otwarcie hali już w weekend 10 i 11 września.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Umowa na wykończenie grodziskiej hali podpisana”

  1. Edek pisze:

    No to hala w Pruszkowie ma konkurenta i to Wielkiego dla kadr narodowych!!! Pytanie kto będzie tańszy,czystrzy, cieplejszy i zaoferuje dobre warunki noclegowo-wyżywieniowe?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły