Ulica Józefowska w gminie Brwinów oddana do użytku

Ulicę Józefowską we wsiach Krosna i Koszajec oddano do użytku. Do dyspozycji okolicznych mieszkańców jest ponad 1 km odcinek wyremontowanej drogi.

Ulica Józefowska we wsiach Krosna i Koszajec jest już przejezdna. Inwestycja powstała z myślą o poprawie bezpieczeństwa wszystkich uczestników drogi w tym rejonie.

W ramach powierzonych prac powstała konstrukcja nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów. Wykonawca przeprowadził odwodnienie w formie rowów chłonno-odparowujących. Robotnicy przebudowali kolizję elektroenergetyczną i teletechniczną. Na wyremontowanej drodze funkcjonuje oznakowanie pionowe i poziome.

Całkowity koszt inwestycji wyniósł ponad 2,5 mln zł. Gmina Brwinów przekazała wsparcie w wysokości 800 tys. zł na remont drogi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Ulica Józefowska w gminie Brwinów oddana do użytku”

 1. Guns pisze:

  Został jedynie odcinek Biskupice – Krosna. Do dzieła burmistrzu!

 2. iks pisze:

  dobra robota ! Droga na tym odcinku była tragiczna .

 3. Seba pisze:

  Ja pierdzielę, widzicie ten krawężnik po prawej stronie ulicy? Dobra, ukraińska robota!

 4. Brwinowianin24 pisze:

  CYTAT – ” Gmina Brwinów przekazała wsparcie w wysokości 800 tys. zł na remont drogi ”
  – ale warto odnotować, że to wsparcie pochodziło z programu PiS rozwoju dróg samorządowych !
  Czegoś takiego za czasów PO-KO-2050 nigdy byście się nie doczekali ! Jest to apel zwłaszcza dla tępej młodzieży, która ulega wrogiemu hejtowi rządu w imię głupich haseł LGBT itp !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły