Ul. Niedźwiedzia przejdzie remont za przeszło milion złotych

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego podpisały umowę na remont ul. Niedźwiedzia w Adamowiźnie – Odrano Woli. Za 9 miesięcy droga ma być gotowa.

Ul. Niedźwiedzia znajduje się w Adamowiźnie – Odrano Woli, łączy ul. Radziejowicką i Osowiecką. 29 listopada w willi Niespodzianka władze gminy Grodzisk Mazowiecki podpisały umowę na jej remont.

Całość została podzielona na dwie części. Zadanie A obejmie odcinek od ul. Radziejowickiej do przepustu na rzece Mrowna. Zadanie B to pozostała część, do ul. Osowieckiej. W trakcie prac zerwana będzie istniejąca nawierzchnia jezdni, chodników i zjazdów, a także podbudowa. Następnie wykonana będzie nowa podbudowa oraz chodniki i zjazdy.

Remont przeprowadzi Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Budowa i Naprawa Dróg EFEKT Sp. z o.o. z Warszawy. Koszt całej inwestycji wyniesie ponad 1 mln zł, jednak część pieniędzy na to przedsięwzięcie będzie pochodziło z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg (dofinansowane zostanie Zadanie A). Według planu remont ul. Niedźwiedziej ma zakończyć się za 9 miesięcy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.