Ukradli… billboard WPR24.pl!

Region

W sobotę 13 marca ruszyła kampania promocyjna WPR24.pl obejmująca outdoor i internet. W regionie pojawiło się kilka billboardów promujących nasz portal. Jeden z nich wytrwał zaledwie 3 dni.

Dziś rano otrzymaliśmy informację od jednego z naszych komorowskich czytelników, że zniknął jeden z billboardów WPR24 przy rondzie w Pęcicach. Pan Piotr pisze: „w niedziele popołudniu jadąc z rodziną do CH Janki widziałem plakat z reklamą Waszej firmy przy nowym rondzie w Pęcicach. Dziś rano jechałem do pracy i już go nie było. (…)”

Sprawdziliśmy na miejscu. Faktycznie. Plansza o powierzchni 12 metrów (!) kwadratowych zniknęła w tajemniczych okolicznościach. Pozostały tylko nogi konstrukcji. Jeszcze w sobotę billboard wyglądał podobnie do tego, zlokalizowanego przy rondzie Solidarności w Pruszkowie (Żbików). Złomiarze, członkowie fan klubu czy niezadowolona konkurencja?

 Osoby posiadające informację na temat zniknięcia billboardu prosimy o kontakt z redakcją. Nagroda i dyskrecja zapewniona. Kontakt: redakcja@gazetawpr.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.