Wiadomości

Ukradli kartę i wydali 400 zł. Policja z Nadarzyna zatrzymała złodziei

Ukradli kartę i wydali 400 zł. Policja z Nadarzyna zatrzymała złodziei

Autor artykułu: Redakcja | 22 sierpnia 2025 11:30 |

1
Ukradli kartę i wydali 400 zł. Policja z Nadarzyna zatrzymała złodziei Nadarzyn

Policjanci z Komisariatu Policji w Nadarzynie zatrzymali 42-letnią kobietę i 39-letniego mężczyznę, którzy przywłaszczyli cudzą kartę płatniczą i robili nią zakupy.

Do komisariatu zgłosiła się pokrzywdzona. Powiadomiła, że ktoś przejął jej kartę bankową i dokonywał transakcji na jej szkodę oraz męża. Funkcjonariusze szybko zareagowali. Po analizie zgromadzonych informacji ustalili sprawców i zatrzymali ich jeszcze tego samego dnia.

Zakupy za cudze pieniądze

Para płaciła skradzioną kartą w ośmiu różnych sklepach i punktach usługowych. Wydali łącznie ponad 400 złotych. Policjanci zabezpieczyli dowody i szczegółowo opisali proceder. Zatrzymanym przedstawiono 9 zarzutów, do których oboje się przyznali. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie. O karze zdecyduje sąd.

Policja przypomina

Znalezienie karty płatniczej nie uprawnia do jej używania. Każda próba zapłaty traktowana jest jak przestępstwo i grozi odpowiedzialnością karną.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Jedna odpowiedź do “Ukradli kartę i wydali 400 zł. Policja z Nadarzyna zatrzymała złodziei”

  1. Olo pisze:

    Połamać ręce!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce