Ukradła szczoteczki soniczne – przedstawiono jej 7 zarzutów

Piastów

Policjanci z Piastowa zatrzymali kobietę, która regularnie przyjeżdżała do jednej z drogerii, by wynosić z niej szczoteczki soniczne. Teraz grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

39-letnia mieszkanka Warszawy o marca 2023 roku regularnie odwiedzała jedna z piastowskich drogerii – bynajmniej nie po to, by coś w niej kupować. Okazało się, że kobieta kradła markowe szczoteczki soniczne. Wpadła dzięki czujności pracownika sklepu.

– Jak ustalili mundurowi, kobieta dokonała kradzieży kilkukrotnie wybierając jeden rodzaj produktu. Tłumaczyła się, że szczoteczki były prezentami, którymi obdarowywała bliskich – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policjanci z piastowskiego komisariatu przedstawili 39-latce łącznie siedem zarzutów kradzieży. Całkowita wartość skradzionych przedmiotów wyniosła ponad 5 tys. zł. Grozi jej za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Ukradła szczoteczki soniczne – przedstawiono jej 7 zarzutów”

 1. robot pisze:

  A, jak na prezent to wolno.

  • Marta pisze:

   To tylko takie wytłumaczenie.
   Oni kradną te szczoteczki w celu dalszej odsprzedaży np. w internecie lub w lombardach.
   Sama kupiłam w jednym z Warszawskich lombardów cztery szczoteczki za 70 % ceny rynkowej, ale jeszcze nie wiedziałam, że mogły pochodzić od złodziei!!!!! 🙁
   Później żałowałam jak cholera!!

 2. 1997 pisze:

  Powrót Mutantów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły