Ukradł siostrze pieniądze- kupił za nie samochód i wycieczkę

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzanego o kradzież pieniędzy i biżuterii o wartości ponad 97 tysięcy złotych. Mężczyzna miał okraść swoją siostrę, a za te pieniądze kupić samochód i zagraniczną wycieczkę.

Kilka dni temu, jedna z mieszkanek Grodziska Mazowieckiego zgłosiła kradzież w swoim domu. Zniknęły pieniądze oraz złota biżuteria. Wartość skradzionych przedmiotów poszkodowana wyceniła na ponad 97 tysięcy złotych. Kobieta wskazała swojego brata jako sprawcę.

Kryminalni natychmiast przystąpili do działania. Sprawca krótko po kradzieży wyjechał na zagraniczną wycieczkę. Policjanci czekali na jego powrót. Gdy 31-latek wrócił do kraju, został zatrzymany. Funkcjonariusze przeszukali jego nowo nabyty pojazd. Znaleźli w nim kilka porcji marihuany. – Na podstawie zgromadzonych przez policjantów materiałów 31-latek usłyszał zarzut kradzieży mienia i posiadania środków odurzających. Z uwagi na wcześniejszą karalność za podobne przestępstwa, będzie odpowiadał w warunkach recydywy i może spędzić za kratkami nawet 7,5 roku – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim. Funkcjonariusze nadal zbierają dowody i analizują materiały związane z przestępstwami.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Ukradł siostrze pieniądze- kupił za nie samochód i wycieczkę”

 1. POlacy Made in PO pisze:

  I taki pojedzie za granicę i zostawi opinie o całym narodzie bo nie wierzę, żeby jego lepkie ręce się tam powstrzymały.
  Zresztą, przykład idzie z ” GÓRY „

 2. Bida piszczy pisze:

  Brajdak przyznam szczerze że złoto. Ze świecą szukać w tym zarobionym towrzystwie

 3. ciekawy pisze:

  ciekawe gdzie pojechał, teraz to z pewnością mu zafundują na nasz koszt wyjazd do krajowego ośrodka penitencjarnego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły