Ukradł perfumy, grozi mu do 5 lat

Piastów

Policjanci z Piastowa zatrzymali mężczyznę, który ukradł perfumy z jednego ze sklepów na terenie miasta. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Piastowscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o ujętym przez pracownika ochrony 18-latku, który chciał wyjść ze sklepu, nie płacąc za perfumy. Po minięciu przez niego bramek, został ujęty przez ochronę. Po przyjeździe funkcjonariuszy na miejsce, 18-latek został przekazany w ich ręce.

Okazało się, że mężczyzna chciał wyjść ze sklepu z perfumami o wartości 700 zł, nie płacąc za nie. Usłyszy on zarzut kradzieży. Za to grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Ukradł perfumy, grozi mu do 5 lat”

  1. edward g. pisze:

    nie widzę informacji w artykule na temat narodowości kradzieja . nalegam aby zawsze zamieszczać z powodu niekontrolowanego napływu imigrantów .

    • hmm,.. pisze:

      Dokładnie, dlaczego nie stosujemy jako Polska systemu deportacji dla łamiących prawo. Przecież na froncie potrzeba nowych sił,.. oczywiście nie przesądzam że w tym przypadku winnym jest obywatel sąsiedniego państwa,.. piszę ogólnie widząc i czytając o ich wyczynach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły