Ukradł konsolę i oddał bratankowi

Region

Andrzej K. chciał być dobrym wujkiem i podarował swojemu bratankowi konsolę do gier. Kłopot w tym, że urządzenia nie kupił w sklepie tylko ukradł z mieszkania, w którym prowadził prace remontowe.

Policjanci z komisariatu w Żabiej Woli otrzymali informacje o kradzieży konsoli z jednego z mieszkań na terenie gminy. Poszkodowany poinformował mundurowych, że za kradzież mogą być odpowiedzialni pracownicy firmy remontowej, który w jego domu prowadzili prace. Funkcjonariusze szybko ustalili dane jednego z mężczyzn i zatrzymali go.

40-letni Andrzej K. przyznał się do zabrania konsoli. Okazało się, że mężczyzna urządzenie podarował swojemu bratankowi. Konsola warta około 1000 zł trafiła już do prawowitego właściciela.

Co dalej z Andrzejem K.? 40-latek usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Za ten czyn grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.