Ukradł grzejnik i akumulator

Region

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali 29-letniego mieszkańca gminy, który ukradł akumulatory i grzejnik. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Do dyżurnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim dotarła informacja o kradzieży, do której doszło pod koniec czerwca. Z jednej z posesji skradziono akumulatory i grzejnik. Wszystko zarejestrowały kamery monitoringu. Na nagraniach utrwalony został również wizerunek złodzieja. Policjanci jeszcze tego samego dnia zatrzymali 29-letnieg mężczyznę.

– Mieszkaniec ożarowskiej gminy usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Nadzór nad tym postępowaniem prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie – informuje podinsp.. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.