Ukradł firmowy telefon wart 7 tys. zł

Grodzisk Maz.

Policjanci Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego grodziskiej komendy zatrzymali 48-latka podejrzanego o kradzież. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze odnaleźli skradziony w jednej z firm telefon komórkowy.

Grodziscy policjanci zostali wezwani do jednej z firm, gdzie miało dojść do kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze szybko ustalili, że chodzi o zabranie dzień wcześniej firmowego telefonu o wartości 7 tysięcy złotych, którego mogła dokonać jedna z zatrudnionych tam osób. Pracownik ochrony wskazał policjantom podejrzanego mężczyznę.

– Mundurowi natychmiast zatrzymali i sprawdzili 48-latka. Nie posiadał przy sobie poszukiwanego telefonu. Policjanci pojechali na przeszukanie do jego miejsca zamieszkania. Tam w szafce pod ubraniami odnaleźli skradzioną własność firmy – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Policjanci zebrali materiały potwierdzające podejrzenia zgłaszającego. Nieuczciwy pracownik usłyszał zarzut dokonania kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Teraz, oprócz utraty pracy, grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.