Ukradł alkohol, grozi mu do 10 lat więzienia

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież alkoholu z jednego ze sklepów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W nocy grodziscy mundurowi otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. – Policjanci ustalili, że sprawca, po wybiciu szyby w witrynie sklepu, zabrał z niego 123 butelki różnego rodzaju alkoholu. Policjanci szybko przeanalizowali dostępne informacje i jeszcze tego samego dnia dotarli do miejsca, gdzie mógł przebywać mężczyzna podejrzany o ten czyn – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku Mazowieckim.

Pod wskazanym adresem mundurowi znaleźli podejrzanego 34-latka. Mężczyzna nie przyznał się do przestępstwa, jednak pokaleczona ręka i kilkanaście butelek z alkoholem znalezione w mieszkaniu świadczyły o winie.

Materiały dowodowe zebrane przez policjantów wystarczyły, aby 34-latkowi można było postawić zarzuty. Na wniosek Prokuratury sąd zastosował środek zapobiegawczy – 3-miesięczny areszt. Za przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Ukradł alkohol, grozi mu do 10 lat więzienia”

  1. obi pisze:

    Nauczcie się podawać narodowość przestępców !!!

  2. Wina Tuska pisze:

    Butelki po winie świadczyły o winie. Ukradł drogie wytrawne żeby sprzedać i kupić takie jak lubi czyli tanie truskawkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły