Uciekał przed policją na kradzionym rowerze

Region

Policjanci z Błonia zatrzymali 27-latka, który ukradł rower. Mężczyzna próbował uciec na nim przed funkcjonariuszami. Zatrzymany usłyszał już zarzuty.

Około godz. 23.00 dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru. Z informacji wynikało, że właściciel zostawił rower pod blokiem i niczym go nie zabezpieczył. Z okna zobaczył jak ktoś odjeżdża na jednośladzie. – Na miejsce pojechali policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy w niecałe pół godziny od zgłoszenia zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy. Mężczyzna na widok policjantów zaczął uciekać na skradzionym rowerze, a następnie go porzucił i kontynuował ucieczkę pieszo. Skradziony rower o wartości 1400 złotych wrócił do właściciela, a 27-latek trafił do policyjnej celi – informują st. asp. Marta Dymek z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego.

Zatrzymany 27-latek usłyszał zarzut kradzieży roweru. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Uciekał przed policją na kradzionym rowerze”

  1. Kolo pisze:

    …no ciekawy jestem, czy rzeczywiście odsiedzi te 5 lat ? Nie sądzę !
    Póki kary będą tak niskie to rowery i wszelki mienie znikać będzie z naszych podwórek jak zielsko po randapie

  2. vvv pisze:

    Nie ukradł tylko pożyczył. Nie można także ukraść przedmiotów porzuconych, ponieważ porzucenie stanowi jeden ze sposobów wyzbycia się własności rzeczy. Uciekał ze strachu przed policją, ma kynofobie,.. Wartość roweru może ocenić tylko rzeczoznawca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły