Uciekał przed karą, wpadł po uszkodzeniu drzwi

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenie mienia jednej z mieszkanek miasta. Po sprawdzeniu kartoteki okazało się, że ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Do pruszkowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie jednej z mieszkanek miasta. Kobieta zgłosiła zniszczenie drzwi wejściowych z dzwonkiem i kamerą. Starty oszacowano na ponad 2 tys. zł. Jeszcze tego samego dnia policjanci wytypowali i zatrzymali podejrzanego w sprawie mężczyznę.

Okazało się, że nie było to pierwsze przestępstwo na jego koncie. Po sprawdzeniu kartoteki mundurowi stwierdzili, że dwa lata temu został orzeczony wyrok, z którego wynikało, że mężczyzna ma do odsiadki jeszcze 8 miesięcy za popełnienie innego przestępstwa.

– Zatrzymany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Kodeks karny przewiduje za ten rodzaj przestępstwa karę pozbawienia wolności do 5 lat. O ostatecznym wyroku zatrzymany dowie się już w Areszcie Śledczym odbywając uprzednią karę – dodaje asp. sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Uciekał przed karą, wpadł po uszkodzeniu drzwi”

  1. Arsen Lupin pisze:

    Zuchy! Uff,wreszcie jesteśmy bezpieczni a i premia się należy za błyskawiczne aresztowanie (tylko 2 lata). Jeszcze tylko pytanko. Dużo macie jeszcze wakatów w celach po ogłoszeniu wyroków do odsiadki?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły