Twierdził, że w Polsce nie płaci się za paliwo

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali obywatela Gruzji, który regularnie kradł paliwo ze stacji benzynowych. Mężczyzna twierdził, że w Polsce nie płaci się za paliwo.

Funkcjonariusze z Wydziału Drogowego KPP w Pruszkowie zatrzymali pojazd, którym poruszał się 25-letni obywatel Gruzji. Policjanci zatrzymali go po tym jak zatankował auto i odjechał bez płacenia.

Podczas przesłuchania usłyszał 14 zarzutów kradzieży paliwa dokonywanych nie tylko w powiecie pruszkowskim. Mężczyzna nie krył swojego zdziwienia. – Swoje zachowanie tłumaczył brakiem obowiązku opłaty przez tankowaniem samochodu. Twierdził, że w Gruzji najpierw trzeba zapłacić, a dopiero wtedy można tankować za konkretną kwotę. Skoro w Polsce nie trzeba płacić przed tankowaniem, to uważał, że nie jest zobowiązany do uiszczenia jakiejkolwiek kwoty. – relacjonuje asp. Sztab. Monika Orlik z KPP w Pruszkowie.

Do 14 zarzutów o kradzież doszedł jeszcze jeden. Okazało się, że zatrzymany posługiwał się podrobionym dokumentem prawa jazdy. Za każde z przestępstw grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 11

11 odpowiedzi na “Twierdził, że w Polsce nie płaci się za paliwo”

 1. azet pisze:

  dobre tlumaczenie sprowadzic ich jeszcze wiecej , a co nam szkodzi niech kradna.

 2. Paweł pisze:

  A za wizę ile zapłacił?

 3. hmm,.. pisze:

  W sklepach też nie płacą, nie trzeba, przecież nie płacą przed zakupami,..

 4. ob.serwator pisze:

  czy ktoś wie gdzie delikwent mieszka?? z przyjemnością zawnioskuję o podwyższenie opłat właścicielowi mieszkania oraz wyślę na przesłuchanie do urzędu skarbowego z powodu niepłaconych podatków 5 lat wstecz . podobny do gostków z bloku na kubusia co dziwna flaga w oknie wisi

 5. hermann g. pisze:

  wysłać na ost front ! natychmiast

 6. brwinowianin pisze:

  z wizą od waszczyka w kieszeni?

 7. Anonim pisze:

  Bo Polska to taka b. duza Lampedusa. Np w Opaczy na Ryżowej jest firma w której codziennie kłębią się dziesiątki przyjezdnych z Azji i Afryki. Godzinami koczują na walizkach a że miejsca na posesji mało to się rozpełzają po okolicy utrudniając przejście wąskim chodnikiem. Ciekawe czy te turbany, krymki, żółci, czarni i beżowi przyjechali za chlebem do Polski czy tylko korzystają z prostytuującej się Rzeczypospolitej.

 8. omkpk pisze:

  I co będziemy go karmić z naszych podatków ?

 9. zed pisze:

  a nie znalezli u niego wizy kupinej na straganie od pisiorow?

 10. Olo pisze:

  Legalni cz nie trzeba im pokazać gdzie ich miejsce.

 11. ccc pisze:

  Nawet na miesiąc nie pójdzie siedzieć…ma przecież kolesi w „gruzińskiej restauracji” – kolebce wiadomo czego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły