Trzy razy wsiadał za kółko, za każdym razem po alkoholu

Pruszków

Nietrzeźwy 50- latek został zatrzymany przez pruszkowskich policjantów, kiedy kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. W ciągu kilku dni trzy razy był już zatrzymywany za to samo przestępstwo…

50 letni mieszkaniec Pruszkowa cztery lata temu został skazany wyrokiem sądu za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym. Sąd orzekł wówczas trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna myśląc, że skoro kara minęła ponownie zaczął kierować, ale ..niestety nadal pod wpływem alkoholu.

W ciągu kilku dni mężczyzna trzykrotnie został zatrzymany jako kierowca. Po wykonaniu badań, za każdym razem miał w organizmie blisko promil alkoholu.

Mężczyzna został już przesłuchany i przyznał się do kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości. Teraz może spędzić w więzieniu nawet 5 lat.

Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

KPP Pruszków

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Trzy razy wsiadał za kółko, za każdym razem po alkoholu”

  1. eh,.. pisze:

    „W ciągu kilku dni mężczyzna trzykrotnie został zatrzymany jako kierowca.” – dlaczego nie skonfiskowali samochodu, za drugim razem jak go złapali powinien zostać odstawiony do aresztu i oczekiwać na sprawę.

  2. Anonim pisze:

    Zabrali mu te trzy graty? Czy dalej grozi 5 lat więzienia ale pogrozimy paluszkiem, poprosimy o zaparkowanie w garażu i niejedzenie?

  3. Roman pisze:

    To musi być jakiś bogacz. W ciagu kilku dni stracić 3 samochody…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły