Trwają prace związane z budową ronda w Nadarzynie

Nadarzyn

Jeszcze w tym roku kierowcy pojadą przez nowe rondo w Nadarzynie. Wójt Dariusz Zwoliński spotkał się z wykonawcą, by ustalić szczegóły budowy.

Nowe rondo w Nadarzynie pojawi się jeszcze w tym roku u zbiegu ul. Warszawskiej i Błońskiej, nieopodal ronda przy kościele św. Klemensa. Przetarg na realizację tej budowy, ogłoszony przez Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich, wygrała firma Robokop.

Pod koniec lipca włodarz Nadarzyna spotkał się z przedstawicielami wykonawcy, by omówić zastępczą organizację ruchu i terminach rozpoczęcia prac. – Podczas spotkania rozmawiano także o możliwościach pomocy gminy w przyspieszeniu procedur u gestorów sieci energetycznej, gazowej i wodno-kanalizacyjnej – informuje wójt Nadarzyna, Dariusz Zwoliński.

Włodarz gminy poinformował, że prawdopodobny termin rozpoczęcia prac to przełom września i października tego roku. Sama budowa będzie trwała ok. 2 miesiące. – Czekają nas duże utrudnienia, ale ostatecznie będzie i bezpieczniej i wygodniej podróżować przez Nadarzyn – dodaje Zwoliński.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Trwają prace związane z budową ronda w Nadarzynie”

 1. Uk pisze:

  Na tego włodarza ti ja kur….a patrzeć nie mogę. To jest zły człowiek, każdy się o tym.przekona.

 2. Grzegorz pisze:

  Mamy dość tego układu w Nadarzynie!!

 3. Tomasz Rosa pisze:

  Jeszcze większe korki będą. Stać będą wszystkie ronda

  • Kkk pisze:

   Bez paszkowianki korki będą nieuniknione .Rondo korków nie zmniejszy ale myślę że będzie trochę bezpieczniej

   • Grzegorz pisze:

    Z paszkowianką to dopiero będą korki, jak wszystkie auta zjadą na drogi lokalne.. jedyne rozwiązanie to poszerzenie ulicy Błońskiej.. nie ma zgody na budowę paszkowianki i dewastację środowiska!

 4. syf kiła i mogiła pisze:

  tylko niech nie próbują tam wciskać na siłę ścieżki rowerowej

  • dsds pisze:

   oczywiście że będzie, przecież szwagier musi zarobić. Wciskają te pseudo sciezki rowerowe wszędzie gdzie się da (najlepsze są te z oznaczeniem DDR i dodatkową tabliczą dopuszczony ruch pieszy – to przecież wystarczyło zrobić wtedy standardowy CPR i dopuścić ruch rowerów ulicą), policja ma gdzieś że ludzie po nich łażą bezprawnie a rowerzyści tylko sie irytują na głupotę infrastruktury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły