Trwa Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem

Region

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje bezpłatne porady prawne i psychologiczne dla osób pokrzywdzonych. W akcję włączają się m.in. komendy i prokuratury w regionie.

Ruszył „Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem”. W ramach akcji można uzyskać bezpłatną poradę prawną i psychologiczną m.in. w sądach, prokuraturach oraz komendach policji.

Grodziscy funkcjonariusze omówią z zainteresowanymi różne rozwiązania prawne. Konsultacje trwają do piątku 26 lutego w godz. 9.00 – 14.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Grodzisku przy ul. Bartniaka 19.

W Pruszkowie w Prokuraturze Rejonowej przy ul. Stalowej 33 prokuratorzy podczas dyżurów udzielą bezpłatnych porad prawnych osobom pokrzywdzonym przestępstwem. Konsultacje potrwają do piątku 26 lutego w godz. 09.00 – 14.00. Ze względów epidemicznych zalecany jest kontakt telefoniczny bądź drogą elektroniczną.

Telefon do Prokuratury Rejonowej w Pruszkowie
(22) 21–75–801

adres e–mail: prokuratura.pruszkow@warszawa.po.gov.pl

Porad osobom pokrzywdzonym przestępstwem udzielają także funkcjonariusze KPP w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego 8 (wejście od ul. Lipowej). Konsultacje trwają do piątku 26 lutego w godz. 9.00-15.00.

Akcja „Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem” zakończy się w niedzielę 28 lutego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Trwa Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem”

  1. paca pisze:

    Aż tydzień. Czerpcie garściami. W pozostałych 51 tygodniach będzie łomot.

  2. Robert pisze:

    Czyli tydzień poświęcony pokrzywdzonym ojcom , którym sąd zabrał prawa ojcowskie bez żadnej podstawy prawnej ogłaszając wyrok dziesiątki tysięcy razy , że opiekę powierza matce , zamiast miejsce zamieszkania ustala przy mace. Panie prezydencie bojaźliwy DUDA , dzięki za obronę kasty!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły