Trwa śledztwo w sprawie zwłok w spalonym aucie znalezionym w Żukowie

Grodzisk Maz.

Trwa postępowanie wyjaśniające w sprawie spalonego auta, w którym znaleziono zwłoki. Głos w tej sprawie zabrała Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Przypomnijmy: Do makabrycznego odkrycia doszło rankiem, 15 maja, w podgrodziskiej miejscowości Żuków. Na polu znaleziono spalony samochód, a w środku zwłoki.

Służby otrzymały zawiadomienie około godziny 6.00. Z przekazanych informacji wynikało, że na polu w pobliży niewielkiego zagajnika znajduje się spalone auto. Policjanci skierowani na miejsce w pojeździe odkryli spalone zwłoki.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Prokuraturę Okręgową w Warszawie – W sprawie tej prokurator zlecił biegłym z Zakładu Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wykonanie sekcji zwłok. Identyfikacja pokrzywdzonego nastąpi po przeprowadzeniu dodatkowych badań DNA. Jeśli chodzi o przyczyny pożaru, jak i okoliczności śmierci pokrzywdzonego, jest zbyt wcześnie, by kategorycznie je stwierdzić, znaczenie dla ich ustalenia będzie miała opinia powołanych biegłych – informuje Prokurator Marek Skrzetuski i dodaje – Wstępne ustalenia nie wskazują jednak na udział osób trzecich w zdarzeniu. Szersze informacje, z uwagi na dobro postępowania oraz szacunek dla bliskich pokrzywdzonego, na tym etapie nie mogą być przekazane.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.