Trwa nabór wniosków do BO Grodziska

Grodzisk Maz.

Grodzisk Mazowiecki jest kolejnym samorządem w regionie, gdzie będą realizowane projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Gmina udostępniła w tym celu platformę internetową i opublikowała harmonogram BO.

Specjalna platforma uruchomiona przez Grodzisk Mazowiecki ma za zadanie ułatwić mieszkańcom zgłaszanie pomysłów do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. Nabór propozycji ruszył już 2 kwietnia i potrwa do 15 maja. Po tym czasie projekty przejdą weryfikację formalną, którą zajmą się urzędnicy – będą mieć na to czas do końca lipca. W sierpniu mieszkańcy grodziska będą mogli zapoznać się ze wszystkimi pomysłami. Urząd Gminy opublikuje całą listę przedsięwzięć ze szczegółowymi opisami.

 

Ostateczna lista propozycji, na które mieszkańcy Grodziska będą mogli oddać swój głos będzie opublikowana we wrześniu. Głosowanie zaplanowano w terminie 23–30 września.
Szczegóły dotyczące Budżetu Obywatelskiego możecie sprawdzić na grodzisk.budzet-obywatelski.org.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe