Trening czyni mistrza. Kolejne ćwiczenia grodziskich strażaków.

Grodzisk Maz.

W niedzielę, 23 października, strażacy z grodziskiej OSP będą przeprowadzać po raz drugi ćwiczenia. Odbędą się one przy ul. Ułańskiej w Łąkach (gm. Grodzisk Maz.).

Ćwiczenia strażackie są konieczne, by strażacy mogli jak najlepiej nieść pomoc i doskonalić swoje umiejętności ratowniczo-gaśnicze. W najbliższą niedzielę odbędą się drugie ćwiczenia strażaków z grodziskiej OSP. Podczas poprzednich działań korzystali oni z wozów strażackich, podnośnika i pozostałego sprzętu. Inscenizowane były: pożar, ewakuacja poszkodowanych z budynku, udzielanie im pierwszej pomocy.

Niedzielne ćwiczenia odbędą się w godz. 9.30-12.00. W budynkach przeznaczonych do rozbiórki przy ul. Ułańskiej w Łąkach ponownie strażacy będą mierzyć się z pozorowanym pożarem, wydostaniem poszkodowanych z budynku i udzielenie im pierwszej pomocy.

Urząd Gminy przypomina: Prosimy nie dzwonić na telefony alarmowe.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.