Tragiczny finał poszukiwań Michała

Region

Poszukiwania 31-letniego Michała z Brwinowa zakończyły się tragicznie. Mężczyzna nie żyje. Jego ciało zostało znalezione w czwartkowy poranek na ul. Podwale we Wrocławiu.

Michał do Wrocławia wybrał się wraz z kolegami z pracy w delegacje. Zaginął we wtorek 13 grudnia. Mężczyzna wraz z żona i malutką córką mieszkał w Brwinowie. Ostatni raz widziany był we Wrocławiu w nocy z 13 na 14 grudnia około godziny 00.15. 31-latek wyszedł z lokalu gastronomicznego „Lwowska” i udał się w kierunku Galerii Dominikańskiej. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rodzina Michała rozpoczęła poszukiwania w mediach społecznościowych. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny. Ciało Michała znaleziono w czwartkowy poranek 15 grudnia w fosie miejskiej przy ul. Podwale. Co mogło być przyczyną śmierci 31-latka. Wrocławka prokuratura prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Tragiczny finał poszukiwań Michała”

 1. Anonim pisze:

  Niektórzy pić nie powinni.

  • robot pisze:

   Ci niektórzy przekonują się o tym właśnie wtedy kiedy wypiją. Może nie chcieli ale jest parcie na jedność zespołu. Firmy które na siłę „integrują” powinny być odpowiedzialne za niektóre poronione pomysły.

  • Biomasa pisze:

   Jestes tego idealnym przykładem.

  • Mychajło pisze:

   Albo szurać z mefedronem, klefedronem i turbomateuszem. Z turbomateuszem nie ma zmiłuj.

 2. Lola pisze:

  Straszne. Współczuję rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły