Wiadomości

Tragedia w zakładzie pracy w Otrębusach

Tragedia w zakładzie pracy w Otrębusach

Autor artykułu: Katarzyna Klepacka | 03 lutego 2025 10:00 |

3
Tragedia w zakładzie pracy w Otrębusach Brwinów

W sobotę rano w jednym z zakładów pracy w Otrębusach doszło do tragicznego wypadku. 56-letnia kobieta zginęła na miejscu, mimo podjętej reanimacji.

Dramat w miejscu pracy

Zdarzenie miało miejsce 1 lutego około godziny 10:30. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku w zakładzie produkcyjnym. Na miejsce natychmiast skierowano policję, pogotowie oraz kilka zastępów straży pożarnej.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 56-letnia kobieta uległa nieszczęśliwemu wypadkowi w miejscu pracy. Niestety, mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej, jej życia nie udało się uratować

Śledztwo pod nadzorem prokuratury

Okoliczności tragedii bada policja pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze będą ustalać, co było przyczyną wypadku i czy doszło do naruszenia zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Na razie nie podano szczegółowych informacji na temat charakteru zdarzenia. Śledczy przeprowadzają oględziny miejsca oraz przesłuchują świadków.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze

3 odpowiedzi na “Tragedia w zakładzie pracy w Otrębusach”

  1. Aleks pisze:

    W Otrębusach są inne zakłady oprócz piekarni?

  2. Wilq pisze:

    Piekarnia?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Reklama