Torebki z suszem miał nawet w głośniku

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali 51-latka, który był podejrzany o posiadanie środków odurzających. Podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 370 gram marihuany. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z zespoły wywiadowczego grodziskiej komendy zdobyli informację o pojeździe, w którym są prawdopodobnie przewożone nielegalne substancje. Samochód został zatrzymany przez funkcjonariuszy, gdy tylko został zauważony na drogach powiatu. Podczas kontroli kierowca na polecenie policjantów dobrowolnie oddał torebkę z suszem roślinnym.

Na tym jednak się nie skończyło – policjanci zwykle w takich sprawach jadą również przeszukać miejsce zamieszkania podejrzanego. Tak było i teraz. 51-latek w miejscu swojego zamieszkania oddał policjantom drugą torebkę suszu, mówiąc, że nie posiada nic więcej.

Funkcjonariusze jednak nie poprzestali na tym i przeszukali całe mieszkanie. Jednym z miejsc, w którym znaleźli kolejne narkotyki był stojący w pokoju głośnik estradowy. Łącznie policjanci zabezpieczyli niemal 370 gramów marihuany – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Maz.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. Usłyszał on zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo Prokurator zarządził wobec 51-latka dozór policyjny.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Torebki z suszem miał nawet w głośniku”

  1. stowarzyszenie anty konopie pisze:

    co za bandyta. odstrzelić łeb a 3 pokolenia wstecz i w przód prewencyjnie wrzucić do pierdla na najcięższe roboty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły