To nie kontrolerzy. To ankieterzy

Pruszków

W pruszkowskiej komunikacji miejskiej trwają badania marketingowe, które mają na celu poprawę jakości usług przewozowych. Badania te obejmują wszystkie autobusy komunikacji miejskiej w Pruszkowie.

Dlaczego w miejskich autobusach pojawili się ankieterzy? Badania, które prowadzą, mają na celu zebranie danych niezbędnych do określenia planowanej siatki połączeń, tras linii, szczegółowych rozkładów jazdy oraz cech taboru. Analizowane są parametry techniczne pojazdów, takie jak pojemność, liczba miejsc, ich rozplanowanie oraz liczba drzwi. Ważne jest również zrozumienie w jakie dni i w jakich godzinach mieszkańcy Pruszkowa najchętniej korzystają z komunikacji miejskiej.

Na podstawie zebranych danych zostanie opracowana nowa koncepcja przewozowa dla pruszkowskiej komunikacji miejskiej. Będzie ona uwzględniać potrzeby taborowe, planowaną siatkę połączeń oraz dostosowane do popytu rozkłady jazdy wszystkich linii PKM.

Przed wdrożeniem nowej koncepcji przewozowej, projekt zostanie poddany szerokim konsultacjom społecznym. Mieszkańcy Pruszkowa będą mieli okazję wyrazić swoje opinie i sugestie dotyczące planowanych zmian.

Po zakończeniu konsultacji społecznych opracowana zostanie szczegółowa koncepcja funkcjonowania pruszkowskiej komunikacji miejskiej. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, nowa koncepcja zostanie wdrożona w… 2026 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “To nie kontrolerzy. To ankieterzy”

 1. Adam pisze:

  Autobusy w naszym miescie są rozklekotane, brudne ,żeby nic gorzej nie powiedzieć. Wystarczy porównać transport publiczny w Grodzisku Maz. Jedna wielka porażka.

 2. Brwinowianin pisze:

  A co, tusk robi ankietę POparcia ?
  No tak, sprawdza czy kłamliwa manipulacja nadal działa !

 3. Polka pisze:

  Czy ankieterzy będą oceniać stan techniczny pojazdów kursujących w PKM

 4. Klima pisze:

  Wystarczy klimatyzację włączyć w autobusach. I zacząć sprzedawać bilety w autobusach bo kierowcy mają z tym ewidentny problem

 5. Anonim pisze:

  Dzisiaj 7 nie przyjechała o 13:34 oraz 14:14 brak słów 😡

 6. Pasażer pisze:

  A czy Ci ankieterzy bedą sprawdzać także opinie mieszkańców odnośnie kontrolerów biletów których zachowanie wielokrotnie przekracza akceptowalne społecznie normy, mówie tutaj o bezcelowym używaniu siły,nadużywaniu swoich kompetencji i niecenzuralnym słownictwie . chyba najwyższa pora wziąć się za te ” eldorado ” bandy cwaniaczków z bombką w nosie i miodem w uchu .

 7. Bsv pisze:

  Ankieterzy w 2024r XD. Przecież to wystarcza 2-3 kamery z rejestracją 24h, wrzucić to później do silnika AI i mamy gotowe rozwiązania bez konieczności płacenia jakimś randomom

 8. Jerzy Gruszczyński pisze:

  Może niech kierowcy będą bardziej mili a nie chamscy tak jak pani za kierownicą taka blondynka niska gruba jeździ ze swoim mężem takim w okularkach oni są w ogóle nie mieli niesympatyczni i bardzo chamscy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły