Teatr Tańca OBF w Mateczniku! [KONKURS-WYNIKI]

Taniec

Tytułowy Teatr Tańca OBF to amatorski zespół skupiający fascynatów tańca. 14 kwietnia w Mateczniku „Mazowsze” w Otrębusach tancerze przedstawią „Szeptuchę” i „Broadway Tonight”. Przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki i kosmetyki.

Na co dzień pracują w swoich zawodach – nauczycielka, finansistka, kosmetyka… Jednak po godzinach oddają się swojej pasji. To jest właśnie Teatr Tańca OBF, zespół składający się z tancerzy fascynatów. Choreografem zespołu jest Tomasz Ziółek, zawodowy tancerz, który uczył się u najlepszych. Naukę pobierał w Polsce i na świecie, m.in. w Nowym Jorku, Londynie, Paryża. Na co dzień tańczy w teatrach takich jak warszawska „Syrena” czy Teatr Muzyczny w Łodzi.

Teatr Tańca OBF wystąpi 14 kwietnia w Mateczniku „Mazowsze”, w Otrębusach przy ul. Świerkowej 2. Podczas tego wieczoru zobaczycie dwie etiudy. Pierwsza – „ Szeptucha” – spektakl oparty na technice tańca modern. Opowieść o dziewczynie o odmiennej od środowiska i o cenie , jaka zapłaciła za swoja „inność”. Druga – „Brodway Tonight” – koncert musicalowy, w którym usłyszycie największe musicalowe hity z najsłynniejszych spektakli, takich jak „Chigaco”, „Moulin Rouge” czy „Chorus Line”.

Na Facebooku zostało utworzone wydarzenie, które możecie śledzić i zasięgnąć dodatkowych informacji. Kliknij tutaj.

KONKURS!
Wraz z organizatorami przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs. Do wygrania są dwie podwójne wejściówki z zestawem kosmetyków L’Oreal. Co zrobić, by wygrać? Wejściówki z kosmetykami zdobędą dwie osoby, które 28 marca (czwartek) jako pierwsze o godz. 12.00 przyślą do nas maile na adres konkurs@wpr24.pl. Zapraszamy do zabawy!

WYNIKI WYNIKI WYNIKI 
Konkurs wygrały następujące osoby:

Ewa Woźniak

Luiza Chamerska

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.