Wiadomości
Autor artykułu: AZ | 13 sierpnia 2024 16:46 |
2
Grodzisk Maz.
Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim regularnie organizuje targi pracy. Teraz chce stworzyć identyczną imprezę dla osób z niepełnosprawnościami, które poszukują pracy.
Targi Równych Szans – pod takim szyldem będą organizowane targi pracy dla osób z niepełnosprawnościami. Wydarzenie odbędzie się 4 września 2024 r w godzinach 10.00 – 13.00. Targi zostaną zorganizowane w Mediatece.
Goście targów będą mogli zapoznać się z propozycjami ofert pracy, poznać ofertę szkoleń i staży z fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz osób niepełnosprawnych oraz skorzystać z porad ekspertów z takich instytucji jak PCPR, PUP, OPS czy CUS
Start: 4 września, godz. 10.00 – 13.00
Miejsce: Grodzisk Mazowiecki, Mediateka
Wstęp wolny
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpmedia.pl.
złodzieje i kommuchy
A może tak rozwinąłbyś wypowiedź…