Szukali jej sześć lat. W końcu ją odnaleźli

Grodzisk Maz.

Kryminalni z grodziskiej komendy odnaleźli zaginioną osobę. Zaginięcie kobiety rodzina zgłosiła aż sześć lat temu. Policjanci potwierdzili, że odnaleziona nie potrzebuje żadnej pomocy i z pozytywnym skutkiem zakończyli sprawę poszukiwawczą.

Jak podkreślają mundurowi jednym  z trudniejszych policyjnych zadań jest prowadzenie poszukiwań osób zaginionych. — Funkcjonariusze przyjmują zgłoszenie, najczęściej od członków rodziny, którzy przedstawiają okoliczności zaginięcia. Policjanci wiedzą i rozumieją, jak trudną sytuacją jest brak kontaktu i wiedzy o miejscu przebywania kogoś bliskiego. Po ustaleniu szczegółów natychmiast wykonują szereg czynności w celu jak najszybszego odnalezienia takiej osoby – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Podobnie było w sprawie zaginionej kobiety. Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzili informacje o tym gdzie może przebywać kobieta. Dodatkowo przez cały czas zbierali dane na jej temat, które miały doprowadzić do jej odnalezienia. Gdy podczas kolejnych działań w tym zakresie kryminalni otrzymali sygnał o kobiecie, natychmiast pojechali go potwierdzić. Pod ustalonym adresem spotkali zaginioną, której na szczęście nic nie zagrażało. Dobre informacje zostały szybko przekazane poszukającym jej członkom rodziny, a policjanci zamknęli tę trudną sprawę.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Szukali jej sześć lat. W końcu ją odnaleźli”

 1. mały kazio pisze:

  uwaga moi mili ! gdyby kiedyś moja małżowinka zwana czasem żoną odeszła ode mnie to proszę nie szukajcie jej pod żadnym pozorem . udawajmy że jej nigdy nie było ;-))

 2. Misio pisze:

  To nie chodzi o tą osobę,sprawdźcie najpierw a potem komentujcie. Jak może być odnalezina i widnieć dalej w bazie policji jako poszukiwana.

 3. Bób pisze:

  Narobiła długów i uciekła. Synek teraz dokładnie to samo. Porzucił rodzinę i uciekł zostawiając długi. To patologia. Syn dobrze wiedział gdzie jest mama i że nie zaginęła

  • Misio pisze:

   Jak mogła się znaleźć I dalej widzieć w bazie Policji i fundacji jako zaginiona.To nie chodzi o tę osobę.

 4. Ojoj pisze:

  To nie kryminalni ją znaleźli, tylko dostali zgłoszenie i pojechali na gotowe 😉

 5. robot pisze:

  Nie pasowała jej rodzinka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły