Szukają świadków wypadku

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło w Pruszkowie na skrzyżowaniu ulic Aleje Jerozolimskie z ul. Dolną, w dniu 15 grudnia 2022 roku około godziny 18.30.

Do zdarzenia drogowego doszło w dniu 15 grudnia 2022 roku około godziny 18.30 roku w Pruszkowie na skrzyżowaniu ulic Aleje Jerozolimskie z ulicą Dolną. Kierujący nieznanym pojazdem, prawdopodobnie koloru brązowy metalik, najechał na tył pojazdu m-ki skoda koloru zielonego, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

Świadkowie tego zdarzenia posiadający informację na temat pojazdu i jego numerów rejestracyjnych, którym poruszał się sprawca oraz osoby których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów proszone są o kontakt z prowadzącą czynności wyjaśniające sierż. Kamilą Podolak z Zespołu ds. Wykroczeń KPP w Pruszkowie, pod nr tel. 47 72 46 372 lub całodobowo pod numerem telefon 47  72 46 213. Informacje można przekazywać również drogą elektroniczną na adres e-mail: kpp.pruszkow-prewencja@ksp.policja.gov.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.