Sześciokrotnie ukradł paliwo. Dostał dozór.

Grodzisk Maz.

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 24-latka, który okradł stacje benzynowe. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Grodziscy kryminalni zatrzymali 24-latka podejrzanego o kradzieże paliwa na łączną kwotę ponad 8 tys. zł. Zatrzymanie mężczyzny było efektem wielotygodniowych działań mających na celu namierzenie sprawców kradzieży paliw na terenie powiatu grodziskiego.

Funkcjonariusze przeanalizowali ostatnie zgłoszenia ze stacji w Grodzisku i Milanówku, zebrali informacje, po czym wpadli na trop osoby, która prawdopodobnie stoi za kradzieżami. Po ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, wczesnym rankiem zatrzymali go.

Kolejne czynności potwierdziły podejrzenia policjantów – ta sama osoba mogła dokonać nawet sześciu kradzieży paliwa na terenie powiatu grodziskiego i sąsiednich miejscowości. Plan działania mężczyzny zdradza asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim – 24-latek poruszał się różnymi pojazdami i tankował paliwo do baków i pojemników, a następnie odjeżdżał, nie płacąc za nie.

Materiały zgromadzone przez kryminalnych oraz wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego trafiły do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Mazowieckim. 24-latek został objęty dozorem policyjnym. Usłyszał już zarzut kradzieży na łączną kwotę 8 tys. zł, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Sześciokrotnie ukradł paliwo. Dostał dozór.”

  1. Uwaga pisze:

    Uwaga!!! Na ciemnoskórych osobników którzy jeżdżą pustą wywrotką z resztką miału na skrzyni ładunkowej. Proponują zamówienie węgla po 1500 zł za tonę, biorą zaliczkę, wystawiają lewy kwit i już się nie pojawiają. Moja sąsiadka dała im 1000 zł. Jest to NIEBIESKIE IVECO DAILY NA REJESTRACJI „PGN”. Niestety numery są od Daewoo Matiza. Krążą w Brwinowie oraz Podkowie leśnej i żolwinie

  2. Rosjanin jest niedobry pisze:

    Przez ukraińców to się skończy tak , że będziemy najpierw płacić za paliwo, a dopiero potem tankować jak jest w niektórych krajach trzeciego świata
    Słyszałem jeszcze o innym przypadku ukraińca, który wszedł do fryzjera po czym wstał i nie płacąc wyszedł 🙂
    Oni myślą, że wszystko im tu się należy gratis 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły