Znęcali się nad nastolatkiem – bili, poniżali, przypalali papierosem. Sześć osób w rękach policji

Pruszków

W sieci krążą nagrania jak grupa nastolatków znęca się nad młodym chłopakiem. Sprawa trafiła już do policji. Zatrzymano sześć osób, trzy z nich już wcześniej znęcały się nad poszkodowanym.

Na nagraniach widać jak grupa nastolatków kopie leżącego chłopca. Napastnicy poniżają go. Kolejne nagranie jest dłuższe tam słychać jak jedna z dziewczyn mówi, że pokrzywdzony chłopak ma podbite oko. Jeden z napastników mówi wtedy „ Ja go tylko dusiłem dzisiaj”. Chłopiec jest poniżany ma przepraszać na kolanach. Jedna z dziewczyn rozkazuje chłopcu. Każde pocałować się w rękę. Gdy ten to robi otrzymuje uderzenie w głowę. Napastnicy grożą chłopakowi, wymuszają papieros, sprawdzają telefon.

Nieletni oprawcy w rękach policji
Sprawa pobicia trafia na policję. Nastoletni napastnicy zostają zatrzymani. To sześć osób w wieku 14-16 lat. Trójka z nich już wcześniej pobiła nieletniego. Do zdarzenia miało dojść pod koniec lutego. Jedna z osób sama zgłosiła się na komendę. Policja podkreśla, że zatrzymani są przesłuchiwani w charakterze sprawców czynu karalnego. Każdy usłyszy zarzuty adekwatne do swojego udziału w wydarzeniach. O karze zadecyduje sąd.

Poszkodowanemu chłopcu zostanie udzielona pomoc psychologiczna.

Oświadczenie z.. OSP Brwinów
Okazuje się, że jedna z uczestniczek całego zajścia kiedyś należała do szeregów Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie. Jednostka wydała stosowne oświadczenie w tej sprawie.

 

 

 

OŚWIADCZENIE

W związku z sytuacją zaistniałą w dniu 11.03.2023 w Pruszkowie i spekulacjami jakoby jedna z uczestników tej bulwersującej i nie do przyjęcia sytuacji była członkiem naszej OSP, Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie informuje, że ta osoba nie należy do naszych szeregów od 2021 roku.
Jednocześnie potępiamy takie występki oraz popieramy rodzinę pokrzywdzonego.

Jest nam bardzo przykro, że osoba, która uczęszczała do naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, zachowała się w tak okropny sposób, oraz że nie wyniosła żadnych dobrych wartości, które przekazujemy młodym strażakom.

Z poważaniem
Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brwinowie

 

To nie pierwsza sytuacja, gdzie oprawcami nastolatków są ich rówieśnicy i koledzy. O podobnym zdarzeniu informowaliśmy w 2021 r.  w artykule „Agresywne nastolatki postrachem miasta?”, który znajdziecie tutaj. 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 29

29 odpowiedzi na “Znęcali się nad nastolatkiem – bili, poniżali, przypalali papierosem. Sześć osób w rękach policji”

 1. Rufus pisze:

  W której części Pruszkowa to miało miejsce?

 2. kpt. misio pisze:

  czytam wasze komentarze i ? tyle waszego co sobie popiszecie . żadne z Was NIC nie zrobiło gdy zamykali was w domu bo jakiś tam zwid19 atakuje , odebrali waszym dzieciom wolność i kawał życia z tej okazji też NIC nie zrobiliście w ich sprawie ,
  Nie walczyliście o siebie ani o swoje dzieci , teraz macie czelność miałczeć że krzywda wam lub innym się dzieje ? NIC nie zrobicie a nawet dostosujecie się do narzuconych kar lub innych obostrzeń :-DD do walki trzeba mieć tzw. jaja , a nie wielki pysk do szczekania ! ilu z was dało się zaszczepić na nie wiadomo co – czyli uległo chorej demagogii tzw yntelygencji ? przykład idzie z domu – młody widzi że starzy olewają problem czyli są owcami to sam wypełnia lukę i żyje po swojemu bez waszych „ałtorytetów” w/g swoich praw . daliście się wykastrować a teraz dramat w oczach bo ? mają was gdzieś wasze dzieci ? nadmiar nienawiści w sieci to wasze kompleksy moje kochane wełniane istoty ( tzn . BARANY lu OWCE )

 3. Ali pisze:

  Wychowanie rodziców jedyna przyczyną zachowania się pseldo nastolatkow

 4. maryśka pisze:

  Zapraszam na osiedle Broniewskiego 28. Rośnie nowy narybek , który zapełni więzienia. A najlepsze, że rodzice bronią takich degeneratów. Jak zdewastowali płot i Wspólnota dała czas na naprawę to tak się prężyli na FB , że nie wiadomo co. Ale jak rodzice patologia to nie ma się czego spodziewać.

 5. turirek pisze:

  Typowy patologiczny Pruszków, tu napady, pobicia i takie zachowania to norma i codzienność. W WKD też był ostatnio napad na starszego faceta i jakoś cicho o tym.

 6. Anonim pisze:

  Sukienkowi pedofile i złodziejski rząd to są dla ciebie autorytety?

 7. Janosik pisze:

  Rodzi się jedno pytanie. I co dalej? Temat niedługo ucichnie a problem zostanie.Adwokaci za kasę zrobią z tego jakiś tam” incydent „i tak będzie do następnego „incydentu”.Resocjalizacja? Śmiech na sali.To tak jakby lwu powiedział,że polowanie na antylopy jest kiepskim pomysłem. Jak napiszę,że kary powinny odstraszać od takich zachowań,to znajdą się pewnie obrońcy praw człowieka,że nie można nikogo przekreślać.Skoro nie można,to dlatego spotykamy się ze słowem RECYDYWA!

 8. Q pisze:

  W Bełchatowie bliźniacze zajście. Szlaban na szkoły dla takich, tylko zawodówki, wpis do akt za pobyt w poprawczaku tak żeby był widoczny przy zatrudnianiu, utrata praw do zasiłków itp.
  Policjanci z interwencji powinni zarabiać 2x tyle ile ci zza biurek.

  • Anonim pisze:

   Czego się spodziewać po Pruszkowie jak tu jest tylko ***** PiS ***** kościół a autorytetami są owsik lempart Trzaskowski itp.

 9. Pruszkowiak99 pisze:

  Coraz więcej takich sytuacji bandytyzmu w Pruszkowie.
  W minioną sobotę w WKD pijany gość zaatakował pana po udarze. Znieczulica pasażerów pozwoli mu na kopanie leżące. Akcja szybko się zakończyło po tym jak kobieta złapała za fraki pijaka i wyrzuciła, już przy abyście innych pasażerów, delikwenta z pociągu. Może z tego uzyska się film. Było to chyba kolejka z Pruszkowa 14:11. Jestem ciekawy.

 10. Rosną pisze:

  Nowe kadry bandziorków i ich prostytutek

 11. Niunia pisze:

  To jest brak odpowiedniej edukacji w szkołach, gdzie uczy się skomplikowanych wzorów matematycznych które w 98% przypadków nigdy w życiu nie będą potrzebne , natomiast nie ma wychowania społecznego młodzieży, uświadamiania, żeby szanowali przestrzeń publiczną i innych . Widzimy tylko powybijane szyby na przystankach, powyrywane deski ławek, graffiti i dewastacje, i na to nie ma prawa .

 12. Tytus Romek stary Ziomek pisze:

  Niestety typowy Ziomland. Mieszkam tu prawie 20 lat i dalej się dziwię jak można wyrastać bez etyki czy moralności, bez poszanowania dla własności cudzej czy wspólnej. Jak widać można. Jeżeli nie mieszkało się w lepszym środowisku to może się wydawać że to normalne. Niestety nie jest. I nie ma się co pocieszać że gdzieś jest gorzej. Trzeba mieć tylko nadzieję że takie „występy” powoli znikną. Pozdr.

 13. paca pisze:

  Pruszkowskie geny. Jedynym sposobem aby doczekać się właściwej reakcji organów ścigania jest upublicznienie zdarzenia w internecie lub telewizji. Bez tego zasłużyło by najwyżej na policyjną notatkę.
  To jest też, po części, pokłosie „dobrobytu”, socjalu, można dobrze żyć nie pracując. Nauczanie kościoła jest bezużyteczne.

 14. Dwudziestolatek pisze:

  Czemu akurat mnie nie było obok? Wytrzaskałbym z liścia każdego którzy byli obecni przy biciu tego chłopaka nie zważając na płeć. Gwarantuję, że przez tydzień czasu paliłaby ich facjata i na drugi raz by się zastanowili nad swoim zachowaniem.
  Policja tu nic nie pomoże. Wygłoszą im tylko pouczające gadki i na tym się skończy.

  • Rr pisze:

   Sądząc po twoim Nicku jesteś młodym człowiekiem ale masz rację.
   Policja ani Sąd tak naprawdę nic im nie zrobi ja osobiście sam bym ich namierzył i konkretne bęcki.

 15. robot pisze:

  Jeżeli policja to co najwyżej post factum jeśli ktoś ma szczęście. Trzeba sobie samemu radzić.
  Ponieważ ZZ się tym zajął więc to priorytet. Ale to co im grozi będzie raczej dla nich wyróżnieniem i edukacją.

 16. jp2 pisze:

  Sakrament bierzmowania na pewno przyjmą wszyscy. Bo niby czemu nie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły