Sypnie śniegiem

Region

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje, że w najbliższych dniach prognozowane są obfite opady śniegu. Mieszkańcy muszą się przygotować na utrudnienia komunikacyjne oraz możliwe przerwy w dostawie prądu.

Opady śniegu wystąpią na południu, wschodzie i w centrum Polski. W ciągu najbliższych dni może spaść nawet od 10 do 20 centymetrów białego puchu. Mieszkańcy i kierowcy musza przygotować się zatem na utrudnienia. Obfite opady mokrego i ciężkiego śniegu (prognozowana temperatura w ciągu dnia będzie oscylować w okolicy 0, w nocy do -4 stopni) mogą wywołać utrudniania komunikacyjna, łamać gałęzie i zrywać linie energetyczne.

Natomiast od wtorku należy spodziewać się mocnego ochłodzenia. W ciągu dnia temperatura może spaść nawet do – 5 stopni. W nocy nawet do -11 stopni.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Sypnie śniegiem”

 1. obecna... pisze:

  Sypało wczoraj, ludzie czekali na pętli Staszica,niczym bałwanki, a wiaty jak nie widać tak nie widać, koszmar…rozpaprali i zostawili…
  trzeci autobus do WKD najważniejszy …bo elektryk, szkoda słów…

 2. Ignorante pisze:

  Temperatura spadnie aż do -5, serio ?

 3. xddd pisze:

  ciekawe czy przyjedzie jakakolwiek odśnieżarka, czy tak jak dzisiaj 10cm opadów i nic nie przejchało przez cały dzień
  osobom na oponach letnich powinno się również konfiskować samochody

 4. zgred pisze:

  A jeżeli spadnie naraz 1m śniegu to też będzie oczekiwanie że chodniki będą odśnieżone (zwłaszcza te przylegające do prywatnych posesji)?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły