Wiadomości
Autor artykułu: Katarzyna Klepacka | 30 grudnia 2024 13:00 |
3Grodzisk Mazowiecki zaprasza mieszkańców na sylwestrową noc pełną atrakcji! Na placu 500-lecia przed Centrum Kultury odbędzie się powitanie Nowego Roku. Punktualnie o północy niebo rozświetlą ciche fajerwerki, które są mniej uciążliwe dla zwierząt.
Ciche fajerwerki – kompromis dla wszystkich
Ciche fajerwerki to rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność. Dzięki nim można cieszyć się widowiskowym pokazem sztucznych ogni bez hałasu, który stresuje zwierzęta i przeszkadza mieszkańcom. W Grodzisku decyzja o wprowadzeniu cichych fajerwerków została podjęta po ankiecie przeprowadzonej kilka lat temu. Większość mieszkańców opowiedziała się wtedy przeciwko głośnym fajerwerkom.
W poprzednich latach Grodzisk zrezygnował z fajerwerków na rzecz pokazów laserowych. Jednak niektórzy mieszkańcy żałowali braku sztucznych ogni. W tym roku postawiono na kompromis – ciche fajerwerki zadowolą zarówno miłośników świetlnych widowisk, jak i właścicieli czworonogów.
Zabawa sylwestrowa do rana
Sylwestrowe atrakcje rozpoczną się na placu 500-lecia już o godzinie 22:00. Zgromadzeni będą mogli bawić się przy muzyce mechanicznej, a o północy podziwiać pokaz cichych fajerwerków. Impreza potrwa aż do 2:00 w nocy.
Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.
Jedno jest pewne. W sylwestra wreszcie psynki i psorki nie będą lazic po 22 godziny na spacery.
Niedługo to psy bedą mieszkać w waszych domach a wy w ich budach
A ty głupi jesteś że aż strach