Sukcesy młodych tenisistów na turnieju z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca na kortach Piastowskiego Towarzystwa Tenisa i Bocce odbył się Turniej z okazji Dnia Dziecka, będący częścią Grand Prix Powiatu Pruszkowskiego w Tenisie.

Pogoda w ubiegły weekend dopisała, umożliwiając rozegranie wszystkich zaplanowanych spotkań. Młodzi zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych, a triumfatorzy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:
Kategoria do lat 12:
Dziewczęta:
Emilka Koralewska
Wiktoria Bereda
Chłopcy:
Alex Langner
Eryk Langner

Kategoria do lat 14:
Adam Kurman
Antek Bogucki

Kategoria do lat 16:
Ksawery Brzozowski
Adam Kurman

Finaliści otrzymali dyplomy, koszulki, albumy, książki oraz okulary przeciwsłoneczne. Nagrody ufundowane zostały przez prezesa PTTiB, pana Andrzeja Makowskiego oraz firmy „LEGRA” i „OMIKRON”.

Wszyscy uczestnicy zdobyli również punkty do rankingu Grand Prix. Za zwycięstwo przyznano 10 punktów, za drugie miejsce 8 punktów, za dotarcie do półfinału 6 punktów, a za ćwierćfinał 5 punktów.

Osoby zainteresowane cyklem Grand Prix 2024 mogą otrzymać broszurę informacyjną, dzwoniąc pod numer 501-135-724. Kolejny turniej planowany jest na 22-23 czerwca. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci z naszego powiatu oraz okolic, grające amatorsko w tenisa, do udziału w zawodach.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.