Strefa street workout gotowa jeszcze w tym roku

Brwinów

Brwinów niebawem wzbogaci się o nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Chodzi oczywiście o strefę street workout, która powstaje w Parku Miejskim.

Brwinów niebawem wzbogaci się o nowe miejsce do aktywnego spędzania czasu. Chodzi oczywiście o strefę street workout, która powstaje w Parku Miejskim.

Strefa sportowa w parku miejskim powstaje z inicjatywy młodych mieszkańców gminy. Ci z niecierpliwością czekają na zakończenie inwestycji. Jak podkreśla burmistrz gminy Brwinów Arkadiusz Kosiński całość prac ma być ukończona jeszcze w tym roku!

A na jakim etapie są prace? – W ramach strefy pojawił się już zestaw fitness street workout składający się z 19 słupów stalowych pionowych, 14 poprzeczek poziomych na różnych wysokościach, przejścia poziomego na wysokości, drabinki skośnej, drabinki pionowej, kół gimnastycznych, poręczy do podciągania, ławeczki skośnej, drążka do pole dance, drążków do ćwiczeń na różnych wysokościach – wylicza Arkadiusz Kosiński. — Zostały już ustawione pierwsze dwie ławki (łącznie będzie ich cztery) i obydwa kosze na śmieci a wkrótce pojawią się U-kształtne stojaki na rowery – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Strefa street workout gotowa jeszcze w tym roku”

  1. Baba pisze:

    Skate Park na Stadionie też był z inicjatywy młodych mieszkańców i widać efekty jak to się skończyło. I jeśli dobrze pamiętam 200 tys na to poszło…

  2. Doopppek pisze:

    Piękna sprawa, bo jak jest pogoda, to można fajny trening zrobić !

  3. Piastow pisze:

    a w Piastowie za ile lat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły