Straż miejska zatrzymała już dwóch pijanych kierowców

Region

3 promile i 2 promile - to wynik dwóch kierowców zatrzymanych przezpruszkowskich funkcjonariuszy Straży Miejskiej w ostatnich dniach.

Pierwszy mężczyzna zatrzymany został w nocy ze środy na czwartek. 20-letni Edwin N. przed godziną 24.00 poruszał się fiatem Tipo bez świateł mijania. Został zauważony przez patrol Straży Miejskiej na Al. Wojska Polskiego. Kierowca zaczął uciekać przed radiowozem w stronę Warszawy. Po kilku chwilach wpadł jednak w poślizg i został zatrzymany. Okazało się, że kierowca miał blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wraz z nim zatrzymany został pasażer pojazdu, 18-letni Sebastian R., również będący pod wpływem alkoholu.
 
Drugi nietrzeźwy kierowca zatrzymany został na Gąsinie w czwartek około godziny 20.00. Strażnicy miejscy zauważyli podejrzanego mercedesa jadącego ul. Elektryczną. Kierowca sprawiał wrażenie pijanego, jechał zygzakiem. Po kontroli drogowej okazało się, że 55-letni Tomasz M., mieszkaniec Warszawy, jechał pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze stwierdzili blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu! Na pytanie o spożywany alkohol zatrzymany odpowiedział: „tak owszem, jestem po kielichu”.
 
Przestrzegamy wszystkich, że w związku ze Świętami Wielkanocnymi policja przewiduje wzmożone kontrole na drogach w naszym regionie. O szczegółach piszemy tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe