Stłuczka na wiadukcie. Ruch odbywa się wahadłowo [AKTUALIZACJA]

Pruszków

Około godz. 17.30 na wiadukcie w ciągu al. Armii Krajowej w Pruszkowie doszło do stłuczki dwóch samochodów. Przejazd przez wiadukt nad torami WKD odbywa się wahadłowo

Ważna informacja dla kierowców. Na wiadukcie w ciągu al. Armii Krajowej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Na miejscu działa policja, straż pożarna i pogotowie. – Na ten  moment mogę jedynie potwierdzić, że doszło do zdarzenia drogowego. Wiadukt jest zablokowany – mówi nam kom. Karolina Kańka oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kierowcom radzimy omijać to miejsce. Przejazd do i z Pęcic jest zablokowany.

AKTUALIZACJA 18:36
– Kobieta jadąca Volkswagenem golfem zasłabła. Jej samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w innego Volkswagena golfa, a ten uderzył w Seata. Nikomu nic się nie stało. Kobieta trafiła do szpitala ze względu na zasłabnięcie. W zdarzeniu nie odniosła obrażeń. Ruch na wiadukcie odbywa się wahadłowo. Utrudnienia powinny zakończyć się przed godzina 20.00 – dodaje kom. Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.