Sterylizacja i kastracja psów i kotów z dofinansowaniem Pruszkowa

Art. Sponsorowany

Jeszcze do końca roku można skorzystać z dofinansowania przez Urząd Miasta w Pruszkowie kosztów sterylizacji i kastracji kotów i psów. Miasto pokrywa 50 proc. ceny zabiegów. Pamiętajcie też, że zwierzę można bezpłatnie zaczipować.

Osoba, która skorzysta z możliwości dofinansowania zapłaci weterynarzowi połowę kosztów bezpośrednio po wykonanym zabiegu. Sterylizacja suki to  200 zł,  kastracja psa  110 zł. Analogicznie sterylizacja kotki 90 zł i kastracja kocura  45 zł. Kwoty te ustalono w wyniku przetargu i będą obowiązywały w 2023 r.

Warunki otrzymania dofinansowania są proste. Właściciel musi zgłosić się do wydziału Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta przy ul. Kraszewskiego w Pruszkowie. Należy okazać swój dowód osobisty z adresem zameldowania lub deklarację PIT za poprzedni rok oraz książeczkę zdrowia zwierzęcia z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie.

W ramach dofinansowania , jednemu właścicielowi przysługuje przeprowadzenie maksymalnie dwóch zabiegów w roku.

W każdej chwili można też pojawić się w lecznicy i skorzystać z bezpłatnego zaczipowania pas i kota.

Miejsce wykonywania zabiegów oraz bezpłatnego czipowania zwierząt:
Przychodnia Weterynaryjna Sylwia Szymańska
ul. Hubala 7
05-800 Pruszków
tel. 508 092 904 lub 22 729 07 98

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.