Stawiamy na przyszłość, czerpiemy z tradycji!

Art. Sponsorowany

Warszawska Uczelnia Medyczna kończy rekrutację na rok akademicki 2023/24. Do 30 września potrwają zapisy na kierunki medyczne i te, z zakresu nauk o zdrowiu. Podobnie jak w latach ubiegłych zainteresowanie jest ogromne.

Warszawska Uczelnia Medyczna to najstarsza, niepubliczna uczelnia wyższa w Polsce, kształcąca studentów od 1991r. O wysokim poziomie oferowanej przez WUMed edukacji świadczy przyznane uczelni prestiżowe wyróżnienie dla Instytutu Kształcenia Podyplomowego Kadr Medycznych, który otrzymał Certyfikat Akredytacyjny „Studia z Przyszłością”.

Niezmiennie naszym priorytetem jest intensywny rozwój bazy dydaktycznej oraz poszerzanie oferty edukacyjnej. Co roku unowocześniamy pracownie do praktycznej nauki zawodów medycznych i tych z zakresu nauk o zdrowiu m.in.: pracownie umiejętności pielęgniarskich, położniczych i ratownictwa medycznego, pracownie wirtualnej rzeczywistości medycznej.
W tym roku akademickim otworzymy także Centrum Symulacji Medycznej. Inwestycje są kluczowe nie tylko dla funkcjonujących już kierunków, ale także dla nowych,
na których prowadzenie uczelnia wystąpiła do Ministra Edukacji i Nauki – mówi dr Waldemar Dębski rektor WUMed.

Uczelnia prowadzi studia licencjackie i magisterskie na kierunkach: pielęgniarstwo, położnictwo, kosmetologia, dietetyka, jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia, licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne a także studia licencjackie pomostowe na kierunku pielęgniarstwo i położnictwo.

Studia prowadzone są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Zależy nam na wykształceniu profesjonalistów systemu ochrony zdrowia. Nasza kadra dydaktyczna to praktycy, doświadczeni specjaliści dodatkowo legitymujący się dorobkiem naukowym. Co roku rozszerzamy portfel współpracujących z nami na rzecz studentów, renomowanych podmiotów medycznych w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego, oferując tym samym studentom możliwość odbywania zajęć praktycznych w realiach szpitala czy przychodni.- dodaje, prof. Joanna Jasińska, prorektor ds. dydaktycznych i rozwoju WUMed.

Atutem uczelni jest także własny kampus: kilkadziesiąt sal wykładowych, ponad trzydzieści pracowni specjalistycznych do realizacji przedmiotów na wszystkich kierunkach, punkt gastronomiczny, zaplecze sportowo – rekreacyjne, amfiteatr.

Proponowane przez WUMed opłaty za studia na wszystkich kierunkach nadal są najniższe na warszawskim rynku edukacyjnym.

www.wumed.edu.pl  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.