Startują baseny w Strzeniówce

Nadarzyn

Kompleks letnich basenów w Strzeniówce (gm. Nadarzyn) co roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców naszego regionu. Na środę 12 czerwca zaplanowano inaugurację tegorocznego sezonu!

Prognozy pogody na najbliższe tygodnie zapowiadają piękną pogodę i wysokie temperatury. Dodatkowo zbliżają się wakacje, więc wiele osób szuka rodzinnych atrakcji w regionie. Jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w upały w naszym regionie jest kompleks basenów letnich w Strzeniówce.

Kompleks letnich basenów w tym roku zacznie już 12 czerwca.

A jakie atrakcje będą czekać na gości? W skład kompleksu basenów wchodzą dwa baseny zewnętrzne, brodzisk dla dzieci, wodny plac zabaw, zjeżdżalnia, boiska do siatkówki plażowej i piłki nożnej. Dodatkowo jest tu sporo miejsca do „plażowania”. Cały kompleks uzupełniają również szatnie, szafki depozytowe. Warto zaznaczyć, że z basenów mogą korzystać również osoby z ograniczeniami ruchowymi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.