Sprzedawał nielegalne leki na odchudzanie

Region

25-letni mieszkaniec Pruszkowa, Kamil R. próbował wysłać pocztą 38 paczek nielegalnego specyfiku. Za ten czyn grozi mu 2 lata pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z pruszkowskiej komendy otrzymali informację o mężczyźnie wysyłającym pocztą podejrzane paczki. Najprawdopodobniej w paczuszkach miały znajdować się lekarstwa.

Policjanci postanowili obserwować placówkę poczty, na której Kamil R. dokonywał wysyłki. Po krótkim czasie spostrzegli 25-latka niosącego dużą niebieską torbę z przesyłkami. Mężczyzna zapytany przez funkcjonariuszy o zawartość paczek przyznał, że są to leki wspomagające odchudzanie. Okazało się, że substancje te nie są dopuszczone do obrotu w Polsce i nie mogą być sprzedawane bez odpowiedniego zezwolenia.

Funkcjonariusze zdecydowali się również przeszukać mieszkanie zatrzymanego mężczyzny. Na klatce schodowej 25-latek wyrwał się mundurowym i chciał wyskoczyć przez okno. Udało mu się jednak tylko wybić szybę.

Kamil R. usłyszał dwa zarzuty. Próby samouwolnienia oraz wprowadzania do obrotu środków zakazanych. Za te czyny grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.