Sprzeczka w „wukadce” z nożem w tle

Region

Po godz. 20.00 w pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do sprzeczki pomiędzy czterema 25-latkami i 52-latkiem. Z obawy o własne zdrowie najstarszy mężczyzna wyjął nóż. Konieczna była interwencja policji.

O sprawie zawiadomił nas czytelnik. – Dziwna sytuacja w kolejce WKD. Jakiś mężczyzna wymachuje nożem. Stoimy w Regułach, wezwano na miejsce policję – czytamy w wiadomości SMS.

O wyjaśnienia w tej sprawie poprosiliśmy pruszkowskich policjantów. Co wydarzyło się na miejscu? – Zawiadomienie otrzymaliśmy chwilę po godz. 20.10. W pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej doszło do sprzeczki między czterema młodymi mężczyznami i jednym 52-latkiem. Według relacji około 25-letnich mężczyzn, 52-latek miał zajrzeć jednemu z nich w komputer. Później wywiązała się sprzeczka, w trakcie której młodsze osoby zaczęły zachowywać się agresywnie oraz wyzywały mężczyznę, a ten z obawy o własne zdrowie wyjął nóż. Jednak nikomu nie groził, tylko siedział z nożem w ręku – relacjonuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

52-letni mężczyzna został z policjantami na peronie, a 25-latkowie pojechali „wukadką” w stronę Grodziska Maz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.