„Sprzątnęła” biżuterię, trafi za kratki

Milanówek

Policjanci z Grodziska zatrzymali kobietę, która podczas sprzątania domów w Milanówku okradała ich właścicieli. Łupy 49-latki oszacowano na ok. 90 tys. zł.

Kilku mieszkańców Milanówka teraz będzie czujniejszych, zanim zatrudnią kolejną osobę do sprzątania ich domów. Właściciele jednego z nich odkryli, że kobieta zabrała złoty łańcuszek. Fakt ten zgłosili na miejscowy komisariat. Podejrzana trafiła do policyjnej celi.

Dalsze działania mundurowych doprowadziły ich do kolejnych domów, w których kobieta wykonywała podobne prace. Okazało się, że od początku roku 49-latka sprzątała jeszcze w czterech innych domach. Ich właściciele sprawdzili miejsca przechowywania biżuterii i pieniędzy – wówczas wyszło na jaw, że zginęły z nich przedmioty o wartości ok. 90 tys. zł!

– Wykonane przez policjantów czynności dochodzeniowo-śledcze pozwoliły na przedstawienie zatrzymanej 49-latce zarzutów dokonania pięciu kradzieży – informuje asp. Sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy.

Funkcjonariusze sprawdzili też jej dane w policyjnej bazie. 49-latka była poszukiwana przez sąd do odbycia kary za kradzież z włamaniem. Kobieta trafiła do aresztu śledczego na 10 miesięcy. O kolejnej karze za kradzieże w Milanówku zadecyduje sąd.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “„Sprzątnęła” biżuterię, trafi za kratki”

  1. robot pisze:

    Jak sprzataczka to pewnie z Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły