Sprawdź „KiedyPrzyjedzie.pl” twój autobus

Pruszków

Od poniedziałku 6 maja w Pruszkowie zacznie działać system dynamicznej informacji pasażerskiej oparty i serwis KiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki temu podróżni na bieżąco będą mogli sprawdzać dokładne godziny odjazdów autobusów.

Z serwisu można korzystać na kilka sposobów. Rozkłady można sprawdzić odwiedzając stronę internetową pruszkow.kiedyprzyjedzie.pl (zacznie działać 6 maja). W oknie wyszukiwania należy wpisać nazwę przystanku, jego numer lub też po powiększeniu obszaru mapy wskazać interesujący nas przystanek. Zielona ikonka widniejąca przy numerze linii w kolumnie „odjazd” oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą aktualną sytuację drogową. Uaktualnianie prezentowanych prognoz przyjazdów autobusów dla wybranego przystanku odbywa się automatycznie co 15 sekund. W zakładce „rozkłady” można znaleźć teoretyczny rozkład jazdy w rozbiciu na poszczególne linie w wybrany dzień;

Rozkłady można sprawdzić również przez telefon, korzystając z mobilnej wersji strony, z uproszczonym interfejsem. Po wprowadzeniu nazwy lub numeru przystanku ukazuje się tabela prognoz odjazdów oraz zakładka z teoretycznymi rozkładami jazdy.

Kolejna opcja to instalacja aplikacji KiedyPrzyjedzie na telefonie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Sprawdź „KiedyPrzyjedzie.pl” twój autobus”

  1. Kaj pisze:

    No nie działa:)

  2. 🐽 pisze:

    To i tak nie pomoże, autobusy jeżdżą jak chcą, to jest temat dla nowego prezydenta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły