Spowodował kolizję drogową, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu

Pruszków

Policjanci z Pruszkowa zatrzymali mężczyznę który spowodował kolizję. Okazało się, że był on nietrzeźwy.

Do pruszkowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o kolizji drogowej. Na miejsce wysłano policjantów. Funkcjonariusze potwierdzili, że doszło do zdarzenia i stwierdzili winę 54-latka, wskazanego przez osobę zgłaszającą kolizję.

– Podczas kontroli stanu trzeźwości okazało się, że sprawca kolizji jest nietrzeźwy. Kierował samochodem mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – relacjonuje asp. sztab. Monika Orlik z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Zdarzenie zaliczono do kolizji drogowych, ponieważ nie było na miejscu poszkodowanych. Teraz sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości (czyli więcej niż 0,5 promila alkoholu w organizmie) zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności i 15 punktami karnymi.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Spowodował kolizję drogową, mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu”

 1. Ewa pisze:

  Na front!

 2. feldkurat otto katz pisze:

  Powycinać wszystkie drzewa poszerzyć ulice, panie Makuch

 3. Kierowca pisze:

  15 punktów za kolizję… Za lekkie przekroczenie prędkości można wyłapać wiecej. Każda kolizja powinna wiązać się z odebraniem prawa jazdy ja pół roku i 50 tys. zł kary + 100 krotność mandatu za każde naruszenie przepisów w skutek którego doszło do kolizji. Wyorzedzaleś na przejściu i zachaczyles o inne auto bo w ostatniej chwili zauważyłeś pieszego któremu każdy zamierzał ustąpić? Na start kara wyniesie 50 + 150 tys i bez lejcow na pół roku.
  Może wtedy motłoch się opanuje i przestanie łamać przepisy w sposób zagrażający życiu i zdrowiu uczestników ruchu i na drogach da się jeździć szybko i bezpiecznie.

 4. kpt. Radek pisze:

  Wstyd! To jest miasto Pruszków !

 5. olo pisze:

  mając tuska z premiera nie da się nie pić

  • Anonim pisze:

   Spokojnie, pisowiec zawsze znajdzie powód do picia. Tak jak gdy PiS zadział to w kraju wciąż zostali ludzie pracowici, którym PiS przeszkadzał i utrudniał życie, tak nie można oczekiwać że po żałosnej przegranej PiSu w wyborach nagle z kraju zniknie trzon ich wyborców do kościołów i po wódeczkę z zabki, która PiS zostawił przecież nie dla nas tylko dla swoich wyborców, którzy dnia bez dostępu do alkoholu by nie przeżyli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Najchętniej czytane

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
11353

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
8912

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
8403

Kolejne dane o frekwencji

Region / Wybory 2024
7281

Pierwsze wyniki frekwencji z regionu

Region / Wybory 2024
5745

Najczęściej komentowane

Bąk i Makuch w II turze

Pruszków / Wybory 2024
100

Piastów z nowym burmistrzem

Piastów / Wybory 2024
38

W Pruszkowie trwa walka o drugą turę

Pruszków / Wybory 2024
22

Nowy skład pruszkowskiej rady miasta

Pruszków / Wybory 2024
16